Hurtownia elektyrczna – Sklep Elektryczno-Oświetleniowy

Oława

A-T S.A. Oława

Dane kontaktowe

Plac J. Piłsudskiego 6
55-200
Oława
sklep.olawa@at-krotoszyn.pl
hurtownia.olawa@at-krotoszyn.pl
tel. 713139094
tel. 508039932

Godziny otwarcia

Hurtownia:
Poniedziałek – Piątek: 8:00-18:00
Sobota: 8:00-14:00
Niedziela: Nieczynne

Sklep:
Poniedziałek – Piątek: 8:00-18:00
Sobota: 8:00-14:00
Niedziela: Nieczynne

Lokalizacja

Chciałbym krótko, przedstawić Państwu Salon oświetlenia oraz hurtownię elektryczną A-T Oława. Nasz punkt mieści się w centrum miasta Oława, przy bocznej ulicy od Rynku, dzięki czemu dojazd do nas jest bardzo dobry. Salon jest widoczny z głównej drogi ul. 3-go maja. Ponadto front salonu jest na podwyższeniu-deptaku – duża witryna pozwala na efektowną ekspozycję lamp. Sąsiadujemy z bankiem oraz szeregiem innych firm handlowych. Miejsce charakteryzuje się dużym natężeniem ruchu pieszych i pojazdów. Dysponujemy ponad 300/m2 powierzchni sprzedaży.

W swoim asortymencie posiadamy bardzo bogaty wybór lamp, który starannie dobieramy tak, by zapewnić naszym Klientom niepowtarzalne i efektowne modele w różnym stylu. W okolicy jesteśmy najprężniej działającym punktem dystrybucji oświetlenia, art. instalacyjnych i przemysłowych. Punk kładzie nacisk głównie na sprzedaż detaliczną, ale pielęgnujemy również nasze kontakty z instalatorami oraz zakładami produkcyjnymi. Nasz punkt jest znany w Oławie, ponieważ na rynku jest już od ponad 20 lat i stale się rozwija pod względem standardów obsługi jak i proponowanego asortymentu.

Nasze przedsiębiorstwo jest organizacją łączącą ogólnopolski zasięg z dbałością o klienta indywidualnego. Działamy wykorzystując ponad sto placówek handlowych, posiadamy własne magazyny i biura, zatrudniamy ponad ośmiuset pracowników (w tym stu sześćdziesięciu przedstawicieli handlowych). Naszą obecność zaznaczamy nie tylko poprzez internet, ale właśnie takie miejsca, jak sklep z oświetleniem, hurtownia lamp. Oława stanowi dla nas równie ważny punkt na mapie, jak w przypadku innych miejscowości. Dbamy o to, by również w tym miejscu oferta była niezwykle rozbudowana, a klient traktowany z należytą uwagą i szacunkiem. Oferujemy w pełni profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo w każdej z naszych placówek. Tworzymy w ten sposób bogate relacje dwustronne, dzięki którym szybko dowiadujemy się o nowych potrzebach naszych klientów.

Zobacz inne nasze sklepy: