Hurtownia Elektryczna – Sklep Elektryczno-Oświetleniowy

Osielsko koło Bydgoszczy

A-T S.A. Osielsko koło Bydgoszczy

Dane kontaktowe

Szosa Gdańska 8
86-031
Osielsko koło Bydgoszczy
sklep.osielsko@at-krotoszyn.pl
tel. 508036699

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek: 8:00-17:00
Sobota: 8:00-13:00
Niedziela: Nieczynne

Lokalizacja

Uprzejmie informujemy, iż od dnia 29 czerwca 2022r. lokalizacja naszego sklepu-hurtowni w Bydgoszczy-Osielsku uległa zmianie!
Sklep i hurtownia w Osielsku jest bardzo dobrze zlokalizowana przy głównej drodze wyjazdowej z Bydgoszczy do Gdańska. Dzięki dużym oknom i efektownemu podświetleniu ekspozycji także w nocy widać nas już z daleka. Staramy się bardzo często zmieniać wystawy, tak by zaprezentować naszym Klientom jak najbardziej zróżnicowaną, interesującą i aktualną ofertę lamp dekoracyjnych. W naszej ofercie poza oświetleniem mamy też artykuły elektryczne, przemysłowe i bogaty wybór osprzętu elektrotechnicznego. Posiadamy duży parking przed placówką oraz z tyłu sklepu, dzięki czemu może zaparkować wiele aut oraz samochodów dostawczych. Jest to duży plus przede wszystkim dla instalatorów, inwestorów, innych sklepów i hurtowni jak również Klientów detalicznych, którzy zakupują u nas towar. Cała załoga w Osielsku jest po wielu szkoleniach dzięki czemu jesteśmy w stanie doradzić i pomóc w wyborze najlepszego rozwiązania każdemu z naszych Klientów.

Jesteśmy firmą mocno zakorzenioną w polskiej tradycji i związaną z krajowym rynkiem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w handlu artykułami elektrycznymi i oświetleniowymi. Od samego początku skupiamy się na proponowaniu produktów wysokiej jakości w korzystnych cenach. Jednocześnie bardzo ważny jest dla nas bliski, dwustronny kontakt z klientami. Budujemy w ten sposób korzystny wizerunek obejmujący nie tylko uczciwość i rzetelność, ale również otwartość i chęć spełniania wszelkich wymagań wszystkich naszych współpracowników i kooperantów. Specjalizujemy się w sprzedaży takich produktów, jak akcesoria elektryczne, oświetleniowe, kable, czy lampy. Sklep elektryczny Osielsko k/Bydgoszczy jest jedną z naszych placówek handlowych, nastawionych na indywidualną obsługę klientów lokalnych.

Zobacz inne nasze sklepy: