Hurtownia Elektryczna, Lampy

Poznań

A-T S.A. Poznań

Dane kontaktowe

ul. Głogowska 218
60-104
Poznań
hurtownia.poznan@at-krotoszyn.pl
tel. 508036651

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek: 7:00-15:00
Sobota: 9:00-13:00
Niedziela: Nieczynne

Lokalizacja

Poznański oddział hurtowni elektrycznej A-T usytuowany jest na ul. Głogowskiej 218. Dzięki temu do hurtowni można dostać się z każdego rejonu Poznania w stosunkowo krótkim czasie – zarówno samochodem jak i komunikacją miejską. Pomimo lokalizacji blisko Centrum, placówka oświetleniowo – elektryczna posiada duży parking, na którym klienci mogą zostawić swoje samochody. Jest to szczególnie ważne podczas załadunku towaru o dużych gabarytach. Obiekt chroniony jest przez firmę ochroniarską, co zapewnia bezpieczeństwo zarówno pracownikom jak i klientom i ich mieniu. Powierzchnia magazynu wynosi ok. 300 metrów kwadratowych, co pozwala na gromadzenie dużego stanu magazynowego.

Warto dodać, że dostawa towaru z głównego magazynu Centralnego w Krotoszynie odbywa się codziennie w godzinach porannych, co wyraźnie minimalizuje czas oczekiwania na dany towar. Hurtownia elektryczna ma do dyspozycji 3 samochody dostawcze, dzięki temu towar może być dostarczony do klienta w każdy region Poznania i okolic. Wykwalifikowana kadra pracownicza pozwoli na profesjonalną obsługę klienta i pomoc w każdej sprawie. Poznańska hurtownia specjalizuje się głównie w sprzedaży lamp i elektryki przemysłowej.

Przedsiębiorstwo A-T jest dużą firmą o zasięgu ogólnopolskim. Posiadamy szereg placówek na terenie całego kraju. Zatrudniamy ponad osiemset osób, a nasza flota transportowa obejmuje ponad trzysta pojazdów. Dysponujemy własnymi sklepami, hurtowniami, magazynami i biurami. Nasza filozofia zakłada jednak silny nacisk na kontakt z indywidualnym klientem. Dlatego też staramy się mocno o rozwój sieci sprzedaży stacjonarnej. W skład naszej szerokiej oferty wchodzi wszelki osprzęt elektryczny – hurtownia Poznań jest natomiast przykładem znakomicie wyposażonej placówki. W takich miejscach spotykamy się z kontrahentami budując relację dwustronną. Istotne jest bowiem nie tylko to, co my mamy im do zaproponowania, ale również ich odzew. Bardzo ważna jest dla nas informacja zwrotna – zarówno w formie komentarza i sugestii, jak też krytyki.

Zobacz inne nasze sklepy:

Oława

Plac J. Piłsudskiego 6

Konin

ul. Spółdzielców 8